Přihlášky soutěží družstev 2022, poplatky

Aktualizováno 25. 12. 2021.

Přeborů družstev se účastní družstva řádně přihlášená do soutěže v souladu s článkem 71. – 72. Soutěžního řádu.

Družstva pro soutěže 2022:

Přihlášky do soutěží (včetně MINI a BABY) družstev 2022 musí být kluby odeslány nejpozději do 31. 1. 2022 na adresu vedoucí soutěží: v.zasadilova@seznam.cz.

Soutěž družstevRočníky
Mini2015 – 2016
Baby2013 – 2014
Mladší žactvo2010 – 2012
Starší žactvo2008 – 2012
Dorost2004 – 2012
Dospělí2012 a starší

Do 31. 1. 2022 mají také kluby povinnost uhradit veškeré příslušné poplatky na účet JTS 316793/0300 (s variabilním symbolem: číslo klubu 200..) a příp. upřesňujícím popisem platby:

  • kolektivní registrace ve výši Kč 1 000,- s variabilním symbolem: evidenční číslo klubu,
  • poplatek Kč 300,- za každé přihlášené družstvo dospělých, když má klub v soutěži přihlášeno též mládežnické družstvo (včetně BABY a MINI) nebo
  • poplatek Kč 600,- za každé družstvo dospělých, když klub nemá v soutěži žádné mládežnické družstvo (dle čl. 72 písmeno b) soutěžního řádu ČTS),
  • poplatek Kč 300,- za každé mládežnické družstvo (dorost, starší a mladší žactvo).

Pokud nebudou poplatky uhrazeny v termínu, nebude oddíl (družstvo) zařazen do soutěže.

Za provedenou výměnu soutěží mezi dvěma kluby dle čl. 74 Soutěžního řádu stanovuje řídící orgán poplatek:

  • v soutěži Divize ve výši 1 000,- Kč a
  • v soutěži Krajský přebor dospělých 500,- Kč.

Písemný doklad o této výměně, podepsaný zákonnými zástupci obou klubů, musí být doložen nejpozději 14 dnů před uzávěrkami přihlášek do soutěží.

Věra Zasadilová, předseda STK

Přadatelé: halové přebory v zimní sezóně 2021/22

Ve výběrovém řízení na pořadatele halových přeborů v zimní sezóně 2021/22 rozhodl VV JTS na svém jednání dne 13. 10. 2021:

Oblastní halové přebory:

Termín Kategorie Pořadatel Povrch
20. – 22.11.2021 muži TK Strakonice koberec
6. – 08. 11.2021 ženy LTC České Budějovice antuka
12. – 14. 2.2022 dorostenci LTC České Budějovice antuka
12. – 14. 2.2022 dorostenky LTC České Budějovice umělá tráva
22. – 24. 1.2022 starší žáci TK Pelhřimov umělá tráva
22. – 24. 1.2022 st. žákyně LTC Český Krumlov umělá tráva
08. – 10. 1.2022 mladší žáci TK Pelhřimov umělá tráva
08. – 10. 1.2022 ml. žákyně LTC České Budějovice antuka
13.03.2022 baby chlapci Sokol TK Kaplice koberec
13.03.2022 baby děvčata LTC Velešín koberec

Halové turnaje třídy B: –


Úplný Rozpis oblastních halových přeborů jednotlivců pro rok 2021/2022.

Zdůrazňujeme povinnost organizujícím oddílům uvést u zadaných v halových turnajů v poznámce turnaje v IS jméno vrchního rozhodčího.

Pozvánka – valná hromada JTS – 2021

Výkoný výbor JTS vás zve
na valnou hromadu Jihočeského tenisového svazu,

která se koná dne 16. října 2021 (sobota) v 10:00 hod.
v areálu restaurace „U Jelena“, Suchovrbenská 24, Č. Budějovice

Program valné hromady:

    1. Zahájení
    2. Volba komisí (mandátová, návrhová)
    3. Zpráva o činnosti JTS
    4. Zpráva o hospodaření
    5. Zpráva tréninkového střediska mládeže
    6. Zpráva kontrolní komise
    7. Plán činnosti a rozpočet na rok 2021
    8. Předání titulů Přeborník jihočeské oblasti družstev
    9. Diskuse
    10. Návrh na usnesení
    11. Závěr

Č. Budějovice, 22. 9. 2021

Ing. Miloslav Hlaváček, v. r.
předseda JTS


Zástupci klubů s delegáty na valnou hromadu JTS obdrželi spolu s pozvánkou mimo jiné i dokumenty:

  • JTS plnění rozpočtu 2020,
  • JTS návrh rozpočtu 2021.

Účastníci VH budou při vstupu povinni doložit doklad o bezinfekčnosti.


Počty delegátů valné hromady 2021 dle platných stanov JTS:

TK Písek 1x TK Český Krumlov 1x
Start Č. Budějovice 1x TK J. Hradec 2x
Jiskra Bechyně 2x TK ZVVZ Milevsko 2x
TJ TK Hluboká n. Vlt. 1x TK Sezimovo Ústí 1x
TJ Jiskra Třeboň 1x TJ Blatná 1x
TK Pelhřimov 2x LTC Velešín 2x
TC Týn nad Vltavou 1x TJ Centropen Dačice 1x
LTC ČESKÉ BUDĚJOVICE, z.s. 2x LTC Tábor 1903 2x
TK Strakonice 2x TK Prachatice z. s. 1x
Sokol TK Kaplice 1x SK TK Vodňany 1x
TK Soběslav 1x TJ Lokomotiva Veselí n. L. 1x
SKT Planá n. Luž. 1x LTC Humpolec 2x
TJ Spartak Trhové Sviny 1x TK Ostrovec 1x
TO Sokol Kamenný Újezd 1x TK Zliv 1x
LTC Český Krumlov 2x TK SK Dobrá Voda u ČB 1x